Selected image for KAPPA Јакна LOGO ASTRO

KAPPA Јакна LOGO ASTRO

D Sport
4.799 ДЕНЗаштеда 1.920 ДЕН
2.879ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Јакна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.58 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
S0D2A5GSDW

EAN /   код

EAN /   код
8052551897761
4.799 ДЕНЗаштеда 1.920 ДЕН
2.879ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Јакна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.58 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XS

Ананас ID

Шифра на производот
S0D2A5GSDW

EAN /   код

EAN /   код
8052551897761
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.