0 thumbnail image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
1 thumbnail image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
2 thumbnail image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
3 thumbnail image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
Selected image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
Selected image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
Selected image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black
Selected image for KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black

KAPPA Комплет тренерки за момчиња Bozzy black

D Sport
2.690 ДЕНЗаштеда 1.345 ДЕН
1.345ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• ТОП ИЗБОР: Капа тренерките за момчиња комбинираат удобност и стил, идеални за сите спортски активности.
• СИМБОЛ НА КВАЛИТЕТ: Препознатливото лого KAPPA на градите и ракавите го истакнува врвниот квалитет на овие тренерки.
• ТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛИ: Висококвалитетните материјали гарантираат удобност и издржливост преку сите предизвици.
• СОВРШЕН СТИЛ: Модерната боја и уникатниот дизајн ги прават овие тренерки неодоливи за секоја пригода.
• КОМПЛЕТЕН ИЗГЛЕД: Kappa комплетот тренерки и маичка обезбедува комплетен спортски стил за младите спортисти.


Тренерките за момчиња Kappa се повеќе од спортска опрема - тие се израз на стил и посветеност на спортот. Удобени, стилски и изработени за да траат, овие тренерки се совршен партнер во сите авантури на вашиот млад спортист.

Со препознатливото лого KAPPA, секое момче ќе се чувствува како дел од тим професионалци. Тренерките се дизајнирани да обезбедат максимална слобода на движење, без разлика дали се работи за тренинг, натпревар или секојдневно носење.

Бојата додава допир на елеганција и лесно се комбинира со другите делови од гардеробата, со што овие тренерки Kappa се вистинскиот избор за секој ден. Висококвалитетните материјали гарантираат дека тренерките ќе ги издржи сите спортски предизвици, обезбедувајќи постојан комфор.

Не дозволувајте вашето малечко момче да ја пропушти можноста да блесне во овие уникатни тренерки. Дозволете му да го покаже својот спортски дух и чувство за стил каде и да се појави. Изберете Kappa - затоа што вистинските спортисти знаат што е квалитет!

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Есен-Зима
Големина
14Y

Ананас ID

Шифра на производот
O46QV5RT7W

EAN /   код

EAN /   код
8058127239669
2.690 ДЕНЗаштеда 1.345 ДЕН
1.345ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• ТОП ИЗБОР: Капа тренерките за момчиња комбинираат удобност и стил, идеални за сите спортски активности.
• СИМБОЛ НА КВАЛИТЕТ: Препознатливото лого KAPPA на градите и ракавите го истакнува врвниот квалитет на овие тренерки.
• ТРАЈНИ МАТЕРИЈАЛИ: Висококвалитетните материјали гарантираат удобност и издржливост преку сите предизвици.
• СОВРШЕН СТИЛ: Модерната боја и уникатниот дизајн ги прават овие тренерки неодоливи за секоја пригода.
• КОМПЛЕТЕН ИЗГЛЕД: Kappa комплетот тренерки и маичка обезбедува комплетен спортски стил за младите спортисти.


Тренерките за момчиња Kappa се повеќе од спортска опрема - тие се израз на стил и посветеност на спортот. Удобени, стилски и изработени за да траат, овие тренерки се совршен партнер во сите авантури на вашиот млад спортист.

Со препознатливото лого KAPPA, секое момче ќе се чувствува како дел од тим професионалци. Тренерките се дизајнирани да обезбедат максимална слобода на движење, без разлика дали се работи за тренинг, натпревар или секојдневно носење.

Бојата додава допир на елеганција и лесно се комбинира со другите делови од гардеробата, со што овие тренерки Kappa се вистинскиот избор за секој ден. Висококвалитетните материјали гарантираат дека тренерките ќе ги издржи сите спортски предизвици, обезбедувајќи постојан комфор.

Не дозволувајте вашето малечко момче да ја пропушти можноста да блесне во овие уникатни тренерки. Дозволете му да го покаже својот спортски дух и чувство за стил каде и да се појави. Изберете Kappa - затоа што вистинските спортисти знаат што е квалитет!

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Есен-Зима
Големина
14Y

Ананас ID

Шифра на производот
O46QV5RT7W

EAN /   код

EAN /   код
8058127239669
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.