Selected image for KAPPA Маица DRES KAPPA4BASKET DANCO

KAPPA Маица DRES KAPPA4BASKET DANCO

D Sport
999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
CG62AGR05V

EAN /   код

EAN /   код
8058347105553
999 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
699ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
CG62AGR05V

EAN /   код

EAN /   код
8058347105553
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.