Selected image for KAPPA Маица LOGO CAFERS SLIM

KAPPA Маица LOGO CAFERS SLIM

D Sport
899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MMC2A8RWCM

EAN /   код

EAN /   код
8058182491392
899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MMC2A8RWCM

EAN /   код

EAN /   код
8058182491392
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.