Selected image for KAPPA Маица LOGO EDIZ

KAPPA Маица LOGO EDIZ

D Sport
999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
O6W1AIRAMP

EAN /   код

EAN /   код
8054936922105
999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Лето
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
O6W1AIRAMP

EAN /   код

EAN /   код
8054936922105
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.