0 thumbnail image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
1 thumbnail image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
2 thumbnail image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
3 thumbnail image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
Selected image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
Selected image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
Selected image for KAPPA Машка маица IPOOL црна
Selected image for KAPPA Машка маица IPOOL црна

KAPPA Машка маица IPOOL црна

D Sport
1.299 ДЕНЗаштеда 649 ДЕН
650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA машка маичка IPOOL црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
X80WFSHNHY

EAN /   код

EAN /   код
8059075462161
1.299 ДЕНЗаштеда 649 ДЕН
650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA машка маичка IPOOL црна

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.44 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
X80WFSHNHY

EAN /   код

EAN /   код
8059075462161
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.