0 thumbnail image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена
1 thumbnail image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена
2 thumbnail image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена
Selected image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена
Selected image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена
Selected image for Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена

Kappa Машка поло маица со кратки ракави LOGO MALTAX 5 MSS, зелена

1.399ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Kappa Машка Поло маица во зелена - маскирна боја 

  • Регулар фит модел

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
K2FHIG5DIN

EAN /   код

EAN /   код
8056005353643
1.399ДЕН

Опис на производот

Kappa Машка Поло маица во зелена - маскирна боја 

  • Регулар фит модел

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
K2FHIG5DIN

EAN /   код

EAN /   код
8056005353643
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.