Selected image for KAPPA машка спортска јакна лого Astro 303ZLN0-A06 зелено

KAPPA машка спортска јакна лого Astro 303ZLN0-A06 зелено

D Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 1.995 ДЕН
1.995ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зелена

Големина

Опис на производот

Капа машка спортска јакна лого Astro 303Zln0-A06 зелено

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
M
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
KC4NV4XHYB

EAN /   код

EAN /   код
8034019599219
3.990 ДЕНЗаштеда 1.995 ДЕН
1.995ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Капа машка спортска јакна лого Astro 303Zln0-A06 зелено

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
M
Затворање со патент
Да
Со качулка
Да

Ананас ID

Шифра на производот
KC4NV4XHYB

EAN /   код

EAN /   код
8034019599219
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.