0 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
1 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
2 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
3 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO црн

KAPPA Машки дуксер GENZO црн

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Квалитетен материјал: Направен од мешавина на памук и полиестер, овој дуксер е исклучително удобен и издржлив.
• Стилски дизајн: Со принт детали на ракавите и логото на брендот на градите, овој дуксер е совршен избор за спортски и секојдневни пригоди.
• Практично: Со капа и џеб, овој дуксер обезбедува дополнителна топлина и простор за складирање.
• Лесно одржување: Се пере во машина на 30°C, што го прави практичен за секојдневно носење.


Машкиот дуксер Kappa GENZO комбинира квалитет и модерен дизајн, обезбедувајќи ви совршена удобност. Направен од мешавина на памук и полиестер, ќе ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на денот. Принтот на ракавите и автентичното лого Kappa на градите го прават идеален за секоја пригода, без разлика дали се работи за спортски активности или опуштено ноќно излегување во градот.

Капата ќе ве заштити од студот, додека џебот напред ќе ви овозможи секогаш да ги носите со себе потребните ситници. Одржувањето е лесно, можете да го перете во машина на 30°C. Уживајте во стилот и удобноста со капа дуксерот GENZO.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
F10WFXD60N

EAN /   код

EAN /   код
8059075463595
3.999 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетен материјал: Направен од мешавина на памук и полиестер, овој дуксер е исклучително удобен и издржлив.
• Стилски дизајн: Со принт детали на ракавите и логото на брендот на градите, овој дуксер е совршен избор за спортски и секојдневни пригоди.
• Практично: Со капа и џеб, овој дуксер обезбедува дополнителна топлина и простор за складирање.
• Лесно одржување: Се пере во машина на 30°C, што го прави практичен за секојдневно носење.


Машкиот дуксер Kappa GENZO комбинира квалитет и модерен дизајн, обезбедувајќи ви совршена удобност. Направен од мешавина на памук и полиестер, ќе ви овозможи да се чувствувате удобно во текот на денот. Принтот на ракавите и автентичното лого Kappa на градите го прават идеален за секоја пригода, без разлика дали се работи за спортски активности или опуштено ноќно излегување во градот.

Капата ќе ве заштити од студот, додека џебот напред ќе ви овозможи секогаш да ги носите со себе потребните ситници. Одржувањето е лесно, можете да го перете во машина на 30°C. Уживајте во стилот и удобноста со капа дуксерот GENZO.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
F10WFXD60N

EAN /   код

EAN /   код
8059075463595
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.