0 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO
1 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO
2 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO
3 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GENZO
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO
Selected image for KAPPA Машки дуксер GENZO

KAPPA Машки дуксер GENZO

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Квалитетен материјал: Направен од мешавина на памук и полиестер, овој дуксер е исклучително удобен и издржлив.
• Стилски дизајн: Со детали за камуфлажа принт на ракавите и логото Omini на градите, овој дуксер има спортски и трендовски изглед.
• Практичност: Со капа и џеб, овој дуксер е практичен за носење и ги чува вашите работи безбедни.
• Универзална големина: Со редовно вклопување, овој дуксер одговара на повеќето мажи и нуди удобност и слобода на движење.
• Лесно одржување: Се пере во машина на 30°C, што го прави лесен за одржување и долготрајна.


Машки дуксер со капа GENZO е премиум производ на брендот KAPPA, наменет за мажи кои сакаат удобност, стил и практичност во едно. Овој дуксер со качулка е совршен избор за сите модерни мажи кои сакаат да изгледаат модерно и спортски.

Направен од квалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Со мешавина од памук и полиестер, ќе се чувствувате удобно и слободно во текот на денот. Без разлика дали го носите за тренинг, пешачење или релаксирање дома, овој дуксер ќе ви овозможи максимална удобност.

Дизајниран со детали за принт на ракавите и логото на брендот Kappa на градите, овој дуксер има стилски и привлечен изглед. Со капа и џеб, овој дуксер е практичен за носење и ги чува вашите работи безбедни.

Одржувањето на овој дуксер е многу лесно. Се пере во машина на 30°C, што го прави лесен за одржување и долготраен.

KAPPA машки дуксер GENZO со капа е премиум производ кој комбинира удобност, стил и практичност. Со квалитетен материјал, модерен дизајн, практични детали и лесно одржување, овој дуксер е идеален избор за модерни мажи. Набавете ја вашата машка дуксера KAPPA GENZO и издвојте се од толпата.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
UH0WFR147F

EAN /   код

EAN /   код
8059075463649
3.999 ДЕНЗаштеда 1.600 ДЕН
2.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетен материјал: Направен од мешавина на памук и полиестер, овој дуксер е исклучително удобен и издржлив.
• Стилски дизајн: Со детали за камуфлажа принт на ракавите и логото Omini на градите, овој дуксер има спортски и трендовски изглед.
• Практичност: Со капа и џеб, овој дуксер е практичен за носење и ги чува вашите работи безбедни.
• Универзална големина: Со редовно вклопување, овој дуксер одговара на повеќето мажи и нуди удобност и слобода на движење.
• Лесно одржување: Се пере во машина на 30°C, што го прави лесен за одржување и долготрајна.


Машки дуксер со капа GENZO е премиум производ на брендот KAPPA, наменет за мажи кои сакаат удобност, стил и практичност во едно. Овој дуксер со качулка е совршен избор за сите модерни мажи кои сакаат да изгледаат модерно и спортски.

Направен од квалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Со мешавина од памук и полиестер, ќе се чувствувате удобно и слободно во текот на денот. Без разлика дали го носите за тренинг, пешачење или релаксирање дома, овој дуксер ќе ви овозможи максимална удобност.

Дизајниран со детали за принт на ракавите и логото на брендот Kappa на градите, овој дуксер има стилски и привлечен изглед. Со капа и џеб, овој дуксер е практичен за носење и ги чува вашите работи безбедни.

Одржувањето на овој дуксер е многу лесно. Се пере во машина на 30°C, што го прави лесен за одржување и долготраен.

KAPPA машки дуксер GENZO со капа е премиум производ кој комбинира удобност, стил и практичност. Со квалитетен материјал, модерен дизајн, практични детали и лесно одржување, овој дуксер е идеален избор за модерни мажи. Набавете ја вашата машка дуксера KAPPA GENZO и издвојте се од толпата.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
UH0WFR147F

EAN /   код

EAN /   код
8059075463649
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.