0 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
1 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
2 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
3 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO портокалов

KAPPA Машки дуксер GINO портокалов

D Sport
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Портокалова

Големина

Опис на производот

KAPPA Машки дуксер GINO портокалова

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
AZVVFROFK4

EAN /   код

EAN /   код
8059075463489
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Машки дуксер GINO портокалова

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
AZVVFROFK4

EAN /   код

EAN /   код
8059075463489
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.