0 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
1 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
2 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
3 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO сив
Selected image for KAPPA Машки дуксер GINO сив

KAPPA Машки дуксер GINO сив

D Sport
2.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
1.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

• Врвен квалитет: Изработен според високи стандарди, гарантира долготрајност и издржливост.
• Модерен дизајн: Современата естетика обезбедува трендовски изглед и го истакнува вашиот стил.
• Максимален комфор: Материјалите кои се користат се меки на допир, обезбедувајќи удобност во текот на денот.
• Идеален за постудени денови: Обезбедува оптимална топлина кога температурите паѓаат.
• Сива: Неутрална нијанса која лесно може да се комбинира со различна облека.


KAPPA GINO машкиот дуксер е врвен производ кој ќе ги задоволи сите ваши потреби и очекувања. Овој дуксер е изработен со посебна грижа и високи стандарди за квалитет, што гарантира долготрајност и издржливост.

Дизајниран во модерен стил, овој дуксер ќе ви даде модерен изглед и во исто време ќе обезбеди удобност при неговото носење. Направен од висококвалитетен материјал, овој дуксер е мек на допир и обезбедува оптимална топлина и удобност во постудените денови.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
UIVVFQ4NM1

EAN /   код

EAN /   код
8059075463397
2.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
1.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Врвен квалитет: Изработен според високи стандарди, гарантира долготрајност и издржливост.
• Модерен дизајн: Современата естетика обезбедува трендовски изглед и го истакнува вашиот стил.
• Максимален комфор: Материјалите кои се користат се меки на допир, обезбедувајќи удобност во текот на денот.
• Идеален за постудени денови: Обезбедува оптимална топлина кога температурите паѓаат.
• Сива: Неутрална нијанса која лесно може да се комбинира со различна облека.


KAPPA GINO машкиот дуксер е врвен производ кој ќе ги задоволи сите ваши потреби и очекувања. Овој дуксер е изработен со посебна грижа и високи стандарди за квалитет, што гарантира долготрајност и издржливост.

Дизајниран во модерен стил, овој дуксер ќе ви даде модерен изглед и во исто време ќе обезбеди удобност при неговото носење. Направен од висококвалитетен материјал, овој дуксер е мек на допир и обезбедува оптимална топлина и удобност во постудените денови.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
UIVVFQ4NM1

EAN /   код

EAN /   код
8059075463397
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.