0 thumbnail image for KAPPA машки дуксер Лого Caimali црно
1 thumbnail image for KAPPA машки дуксер Лого Caimali црно
Selected image for KAPPA машки дуксер Лого Caimali црно
Selected image for KAPPA машки дуксер Лого Caimali црно
Ново

KAPPA машки дуксер Лого Caimali црно

D Sport
2.199 ДЕНЗаштеда 1.099 ДЕН
1.100ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Опис на производот

• Супериорна удобност: Изработена од квалитетен материјал, овој дуксер обезбедува не само удобност, туку и издржливост, давајќи ви чувство на мекост и леснотија во текот на денот.
• Атрактивен дизајн: Модерната темна боја во комбинација со истакнатото лого Kappa го прави овој дуксер совршен за оние кои сакаат да бидат забележани и стилски.
• Функционалност и практичност: покрај тоа што е стилски, дуксерот е дизајниран со разбирање на вашите секојдневни потреби, нудејќи практични елементи како топла и удобна капа или џебови кои додаваат елемент на функционалност.
• Разновидност во носењето: Совршени за различни спортски активности, но и за секојдневни дневни комбинации. Неговата универзалност го прави идеално парче облека за сите прилики.


KAPPA машки дуксер LOGO CAIMALI navy е врвен спортски дуксер кој комбинира удобност, стил и функционалност.

Изработен од висококвалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна удобност при спортски активности и секојдневно носење. Со својот модерен дизајн и препознатливото лого Kappa, овој дуксер ќе ви даде атрактивен изглед кој ќе привлече внимание.

Без разлика дали сте во теретана, трчате или шетате низ градот, овој дуксер KAPPA ќе го покаже вашето уникатно чувство за мода и љубов кон удобност. Уживајте во премиум спортски дуксер што комбинира стил, удобност и функционалност - машкиот дуксер KAPPA LOGO CAIMALI dark е вистинскиот избор за вас.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Воздушеста
Да

Ананас ID

Шифра на производот
A7KMV5FMQC

EAN /   код

EAN /   код
8032067616513
2.199 ДЕНЗаштеда 1.099 ДЕН
1.100ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Супериорна удобност: Изработена од квалитетен материјал, овој дуксер обезбедува не само удобност, туку и издржливост, давајќи ви чувство на мекост и леснотија во текот на денот.
• Атрактивен дизајн: Модерната темна боја во комбинација со истакнатото лого Kappa го прави овој дуксер совршен за оние кои сакаат да бидат забележани и стилски.
• Функционалност и практичност: покрај тоа што е стилски, дуксерот е дизајниран со разбирање на вашите секојдневни потреби, нудејќи практични елементи како топла и удобна капа или џебови кои додаваат елемент на функционалност.
• Разновидност во носењето: Совршени за различни спортски активности, но и за секојдневни дневни комбинации. Неговата универзалност го прави идеално парче облека за сите прилики.


KAPPA машки дуксер LOGO CAIMALI navy е врвен спортски дуксер кој комбинира удобност, стил и функционалност.

Изработен од висококвалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна удобност при спортски активности и секојдневно носење. Со својот модерен дизајн и препознатливото лого Kappa, овој дуксер ќе ви даде атрактивен изглед кој ќе привлече внимание.

Без разлика дали сте во теретана, трчате или шетате низ градот, овој дуксер KAPPA ќе го покаже вашето уникатно чувство за мода и љубов кон удобност. Уживајте во премиум спортски дуксер што комбинира стил, удобност и функционалност - машкиот дуксер KAPPA LOGO CAIMALI dark е вистинскиот избор за вас.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Воздушеста
Да

Ананас ID

Шифра на производот
A7KMV5FMQC

EAN /   код

EAN /   код
8032067616513
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.