0 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
1 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
2 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
3 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
4 thumbnail image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн
Selected image for KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн

KAPPA Машки дуксер LOGO DAMIAN црн

D Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 1.674 ДЕН
1.116ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Квалитетна спортска опрема - Kappa е синоним за врвна спортска опрема која е дизајнирана и произведена со грижа и експертиза.
• Удобност и функционалност - Kappa се фокусира на обезбедување удобност и функционалност во сите свои производи, така што корисниците можат да се фокусираат на нивните спортски активности.
• Стилски и атрактивен изглед - Kappa ги комбинира стилот и трендовите со спортската функционалност, обезбедувајќи стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание.
• Глобално признат бренд - Kappa е присутен во над 120 земји низ светот, што е доказ за неговата глобална препознатливост и довербата што ја стекна кај корисниците.
• Спонзорство на врвни спортисти и тимови - Капа е долгогодишен спонзор на многу познати спортисти, клубови и репрезентации, што е знак за неговиот квалитет и довербата што и ја даваат професионалците во светот на спортот.

KAPPA машки дуксер LOGO DAMIAN olive е врвно спортско парче облека кое комбинира стил, удобност и функционалност. Изработен од висококвалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна топлина и удобност за време на спортски активности или секојдневно носење.

Дизајниран со препознатливото лого Kappa на предната страна, овој дуксер има стилски изглед кој привлекува внимание. Маслинестата боја додава дополнителна доза на стил и елеганција.

Дуксерот е достапен во различни големини, што му овозможува на секој клиент да го најде совршеното вклопување. Без разлика дали сте маж кој преферира поопуштен или поспортски изглед, овој дуксер ќе ви даде модерен изглед кој лесно се комбинира со друга облека.

Клиентите кои веќе го пробаа машкиот дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive го изразија своето позитивно искуство со овој производ. Тие се воодушевени од квалитетот на материјалот, удобноста и издржливоста на дуксерот. Посочуваат и дека дуксерот е многу практичен за носење при спортски активности, но и за секојдневни лежерни комбинации.

Осврти за машки дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive се исто така многу позитивни. Клиентите го фалат стилскиот дизајн, квалитетот на градбата и удобноста на овој дуксер. Многумина истакнуваат дека ова е нивното омилено парче облека за спортски активности и секојдневно носење.

Уживајте во удобноста, стилот и функционалноста со машки дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
HY8MVJ8TEU

EAN /   код

EAN /   код
8058127742534
2.790 ДЕНЗаштеда 1.674 ДЕН
1.116ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Квалитетна спортска опрема - Kappa е синоним за врвна спортска опрема која е дизајнирана и произведена со грижа и експертиза.
• Удобност и функционалност - Kappa се фокусира на обезбедување удобност и функционалност во сите свои производи, така што корисниците можат да се фокусираат на нивните спортски активности.
• Стилски и атрактивен изглед - Kappa ги комбинира стилот и трендовите со спортската функционалност, обезбедувајќи стилски и привлечен изглед кој привлекува внимание.
• Глобално признат бренд - Kappa е присутен во над 120 земји низ светот, што е доказ за неговата глобална препознатливост и довербата што ја стекна кај корисниците.
• Спонзорство на врвни спортисти и тимови - Капа е долгогодишен спонзор на многу познати спортисти, клубови и репрезентации, што е знак за неговиот квалитет и довербата што и ја даваат професионалците во светот на спортот.

KAPPA машки дуксер LOGO DAMIAN olive е врвно спортско парче облека кое комбинира стил, удобност и функционалност. Изработен од висококвалитетен материјал, овој дуксер обезбедува исклучителна топлина и удобност за време на спортски активности или секојдневно носење.

Дизајниран со препознатливото лого Kappa на предната страна, овој дуксер има стилски изглед кој привлекува внимание. Маслинестата боја додава дополнителна доза на стил и елеганција.

Дуксерот е достапен во различни големини, што му овозможува на секој клиент да го најде совршеното вклопување. Без разлика дали сте маж кој преферира поопуштен или поспортски изглед, овој дуксер ќе ви даде модерен изглед кој лесно се комбинира со друга облека.

Клиентите кои веќе го пробаа машкиот дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive го изразија своето позитивно искуство со овој производ. Тие се воодушевени од квалитетот на материјалот, удобноста и издржливоста на дуксерот. Посочуваат и дека дуксерот е многу практичен за носење при спортски активности, но и за секојдневни лежерни комбинации.

Осврти за машки дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive се исто така многу позитивни. Клиентите го фалат стилскиот дизајн, квалитетот на градбата и удобноста на овој дуксер. Многумина истакнуваат дека ова е нивното омилено парче облека за спортски активности и секојдневно носење.

Уживајте во удобноста, стилот и функционалноста со машки дуксер KAPPA LOGO DAMIAN Olive.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
HY8MVJ8TEU

EAN /   код

EAN /   код
8058127742534
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.