0 thumbnail image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
1 thumbnail image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
2 thumbnail image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
3 thumbnail image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
4 thumbnail image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
Selected image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
Selected image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
Selected image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
Selected image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица
Selected image for KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица

KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN морнарица

D Sport
2.990 ДЕНЗаштеда 1.794 ДЕН
1.196ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

• СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ: Овој дуксер KAPPA LOGO IMAGIN се одликува со исклучителен квалитет, комбинирајќи 60% памук и 40% полиестер за врвна удобност и издржливост.
• МОДЕРЕН ДИЗАЈН: Со уникатен стил со качулка и хоризонтални риги во различни бои, овој дуксер е совршен додаток на секој спортски изглед.
• ИСКЛУЧЕНО ЛОГО: Препознатливото лого Kappa на предниот дел на мини додава автентична спортска елеганција и шарм на секоја облека.
• SLIM FIT Крој: Со својот slim fit крој и долги ракави, овој дуксер обезбедува совршено вклопување што ја истакнува вашата фигура и овозможува слобода на движење во текот на денот.


Капа машки дуксер LOGO IMAGIN е врвен спортски производ кој комбинира квалитет, удобност и модерен дизајн.

Овој дуксер е дел од колекцијата KAPPA Active и е класичен модел со капа и хоризонтални пруги во различни бои. Истакнатото лого Kappa на мини предната страна додава посебен шарм на овој производ. Дуксерот е со тенок фит, долги ракави и е изработен од 60% памук и 40% полиестер.

KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN е производ кој веќе ги освои срцата на многумина ширум светот. Доколку сакате да бидете во тренд и да се истакнувате со вашиот спортски стил, овој дуксер е вистинскиот избор за вас.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ZV9MVOPYSF

EAN /   код

EAN /   код
8058127241051
2.990 ДЕНЗаштеда 1.794 ДЕН
1.196ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ: Овој дуксер KAPPA LOGO IMAGIN се одликува со исклучителен квалитет, комбинирајќи 60% памук и 40% полиестер за врвна удобност и издржливост.
• МОДЕРЕН ДИЗАЈН: Со уникатен стил со качулка и хоризонтални риги во различни бои, овој дуксер е совршен додаток на секој спортски изглед.
• ИСКЛУЧЕНО ЛОГО: Препознатливото лого Kappa на предниот дел на мини додава автентична спортска елеганција и шарм на секоја облека.
• SLIM FIT Крој: Со својот slim fit крој и долги ракави, овој дуксер обезбедува совршено вклопување што ја истакнува вашата фигура и овозможува слобода на движење во текот на денот.


Капа машки дуксер LOGO IMAGIN е врвен спортски производ кој комбинира квалитет, удобност и модерен дизајн.

Овој дуксер е дел од колекцијата KAPPA Active и е класичен модел со капа и хоризонтални пруги во различни бои. Истакнатото лого Kappa на мини предната страна додава посебен шарм на овој производ. Дуксерот е со тенок фит, долги ракави и е изработен од 60% памук и 40% полиестер.

KAPPA машки дуксер LOGO IMAGIN е производ кој веќе ги освои срцата на многумина ширум светот. Доколку сакате да бидете во тренд и да се истакнувате со вашиот спортски стил, овој дуксер е вистинскиот избор за вас.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.65 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
XXL

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
ZV9MVOPYSF

EAN /   код

EAN /   код
8058127241051
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.