0 thumbnail image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно
1 thumbnail image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно
2 thumbnail image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно
Selected image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно
Selected image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно
Selected image for KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно

KAPPA Машки елек LFS LOGO ASTROVEST црно

D Sport
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• ВРВЕН ДИЗАЈН: Модерен изглед со препознатливи детали со лого KAPPA LFS, што ви дава стил што се истакнува.
• КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Висококвалитетните материјали гарантираат удобност и издржливост, обезбедувајќи ви ја потребната слобода на движење.
• СЕСТРАНОСТ: Совршени за различни активности, од спортски до секојдневни, следејќи го вашето динамично темпо на живот.
• СОФИСТИЦИРАН СТИЛ: Бојата додава елеганција и лесно се комбинира со друга спортска опрема или секојдневна облека.
• ПРЕПОЗНАТЛИВ БРЕНД: ASTROVEST елекот е симбол на квалитет и стил.

KAPPA машкиот елек LFS LOGO ASTROVEST претставува симбиоза на стил и функционалност. Неговиот уникатен дизајн веднаш привлекува внимание, а софистицираната боја додава допир на елеганција на вашиот спортски изглед.

Направен од материјал што дише, овој елек е совршен придружник во сите ваши авантури, без разлика дали се работи за тренинг или лежерно дружење со пријателите. Благодарение на неговата разновидност, тој е идеален избор за различни активности, обезбедувајќи ви максимална удобност.

Препознатливиот KAPPA LFS LOGO на елекот ја нагласува вашата припадност во светот на врвните спортски перформанси и стил. Овој детал не само што ја потврдува автентичноста, туку и го нагласува вашето чувство за мода.

Освежете ја вашата гардероба со овој модерен елек. Изберете Kappa машки елек LFS LOGO ASTROVEST и блеснете во целосната спортска елеганција.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
L

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
1MCNV1PFYN

EAN /   код

EAN /   код
8051129757506
3.999 ДЕНЗаштеда 1.200 ДЕН
2.799ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• ВРВЕН ДИЗАЈН: Модерен изглед со препознатливи детали со лого KAPPA LFS, што ви дава стил што се истакнува.
• КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Висококвалитетните материјали гарантираат удобност и издржливост, обезбедувајќи ви ја потребната слобода на движење.
• СЕСТРАНОСТ: Совршени за различни активности, од спортски до секојдневни, следејќи го вашето динамично темпо на живот.
• СОФИСТИЦИРАН СТИЛ: Бојата додава елеганција и лесно се комбинира со друга спортска опрема или секојдневна облека.
• ПРЕПОЗНАТЛИВ БРЕНД: ASTROVEST елекот е симбол на квалитет и стил.

KAPPA машкиот елек LFS LOGO ASTROVEST претставува симбиоза на стил и функционалност. Неговиот уникатен дизајн веднаш привлекува внимание, а софистицираната боја додава допир на елеганција на вашиот спортски изглед.

Направен од материјал што дише, овој елек е совршен придружник во сите ваши авантури, без разлика дали се работи за тренинг или лежерно дружење со пријателите. Благодарение на неговата разновидност, тој е идеален избор за различни активности, обезбедувајќи ви максимална удобност.

Препознатливиот KAPPA LFS LOGO на елекот ја нагласува вашата припадност во светот на врвните спортски перформанси и стил. Овој детал не само што ја потврдува автентичноста, туку и го нагласува вашето чувство за мода.

Освежете ја вашата гардероба со овој модерен елек. Изберете Kappa машки елек LFS LOGO ASTROVEST и блеснете во целосната спортска елеганција.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.63 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
L

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
1MCNV1PFYN

EAN /   код

EAN /   код
8051129757506
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.