0 thumbnail image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
1 thumbnail image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
2 thumbnail image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
3 thumbnail image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
4 thumbnail image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
Selected image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
Selected image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
Selected image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
Selected image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели
Selected image for KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели

KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели

D Sport
3.299 ДЕНЗаштеда 1.649 ДЕН
1.650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
G6CDKPY8O5

EAN /   код

EAN /   код
4066585217055
3.299 ДЕНЗаштеда 1.649 ДЕН
1.650ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Машки патики Broome MF 243304MF бели

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
G6CDKPY8O5

EAN /   код

EAN /   код
4066585217055
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.