0 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
1 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
2 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
3 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
4 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
5 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
6 thumbnail image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна
Selected image for KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна

KAPPA машки патики Лого Monsi Md 304Shk0-B00 црна

D Sport
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Длабоки патики за машки животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
1XMNVYY4OW

EAN /   код

EAN /   код
8034020411845
3.499 ДЕНЗаштеда 1.050 ДЕН
2.449ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Длабоки патики за машки животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Есен-Зима
Големина
45

Ананас ID

Шифра на производот
1XMNVYY4OW

EAN /   код

EAN /   код
8034020411845
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.