0 thumbnail image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
1 thumbnail image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
2 thumbnail image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
3 thumbnail image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
Selected image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
Selected image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
Selected image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни
Selected image for KAPPA Машки тренерки IDOLE црни

KAPPA Машки тренерки IDOLE црни

D Sport
3.399 ДЕНЗаштеда 1.699 ДЕН
1.700ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Машки тренерки IDOLE црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
I30WF7J0KN

EAN /   код

EAN /   код
8059075462840
3.399 ДЕНЗаштеда 1.699 ДЕН
1.700ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Машки тренерки IDOLE црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.67 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
I30WF7J0KN

EAN /   код

EAN /   код
8059075462840
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.