Selected image for KAPPA Папучи AUTHENTIC CAIUS 2

KAPPA Папучи AUTHENTIC CAIUS 2

D Sport
1.499 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
MJIQAJ1PPV

EAN /   код

EAN /   код
8055163077828
1.499 ДЕНЗаштеда 450 ДЕН
1.049ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
MJIQAJ1PPV

EAN /   код

EAN /   код
8055163077828
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.