Selected image for KAPPA Папучи AUTHENTIC CAIUS 2

KAPPA Папучи AUTHENTIC CAIUS 2

D Sport
1.499 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Жолта
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
5CSQAOABPO

EAN /   код

EAN /   код
8055163078078
1.499 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
1.199ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Жолта
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
5CSQAOABPO

EAN /   код

EAN /   код
8055163078078
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.