Selected image for KAPPA Папучи LOGO NOLES

KAPPA Папучи LOGO NOLES

999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
0NIQAG2SVL

EAN /   код

EAN /   код
8059075332358
999 ДЕНЗаштеда 200 ДЕН
799ДЕН
Понудата важи од 19/06/2024 до 01/07/2024

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Црна
Големина
40

Ананас ID

Шифра на производот
0NIQAG2SVL

EAN /   код

EAN /   код
8059075332358
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.