Selected image for KAPPA Папучи PS+GS-LIFESTYLE

KAPPA Папучи PS+GS-LIFESTYLE

899ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
HDJQA35S3G

EAN /   код

EAN /   код
8059075129569
899ДЕН

Опис на производот

Папучи

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Големина
37

Ананас ID

Шифра на производот
HDJQA35S3G

EAN /   код

EAN /   код
8059075129569
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.