0 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
1 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
2 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
3 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
4 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
5 thumbnail image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни
Selected image for Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни

Kappa Патики за момчиња SANPUERTO, црни

D Sport
2.899 ДЕНЗаштеда 870 ДЕН
2.029ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Kappa Патики за момчиња SANPUERTO KID, црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
BAW2URIES2

EAN /   код

EAN /   код
8055163472050
2.899 ДЕНЗаштеда 870 ДЕН
2.029ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Kappa Патики за момчиња SANPUERTO KID, црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
BAW2URIES2

EAN /   код

EAN /   код
8055163472050
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.