Selected image for KAPPA Сет 4BASKET CAIROSI

KAPPA Сет 4BASKET CAIROSI

D Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Сет 4BASKET CAIROSI

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Сезона
Лето-Зима
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
4771K1GLPQ

EAN /   код

EAN /   код
8032067561691
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 14/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Сет 4BASKET CAIROSI

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Сезона
Лето-Зима
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
4771K1GLPQ

EAN /   код

EAN /   код
8032067561691
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.