0 thumbnail image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue
1 thumbnail image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue
2 thumbnail image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue
Selected image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue
Selected image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue
Selected image for KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue

KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue

D Sport
18.999 ДЕНЗаштеда 9.499 ДЕН
9.500ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
VLAMVT5ARU

EAN /   код

EAN /   код
8034019481262
18.999 ДЕНЗаштеда 9.499 ДЕН
9.500ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Ski панталони 6Cento 622 Hz Fisi 37136Vw-956 blue

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
VLAMVT5ARU

EAN /   код

EAN /   код
8034019481262
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.