Selected image for KAPPA Шорцеви 222 BANDA TREADY

KAPPA Шорцеви 222 BANDA TREADY

D Sport
1.590ДЕН

Боја:Виолетова

Големина

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
Y662A2N59D

EAN /   код

EAN /   код
8054087307837
1.590ДЕН

Опис на производот

Шорцеви

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Виолетова
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
Y662A2N59D

EAN /   код

EAN /   код
8054087307837
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.