Selected image for KAPPA шорцеви за пливање машки banda coney

KAPPA шорцеви за пливање машки banda coney

D Sport
2.190ДЕН

Боја:Жолта

Големина

Опис на производот

KAPPA шорцеви за пливање машки banda coney

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
HZCS6MXG2L

EAN /   код

EAN /   код
8058347040007
2.190ДЕН

Опис на производот

KAPPA шорцеви за пливање машки banda coney

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.43 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
HZCS6MXG2L

EAN /   код

EAN /   код
8058347040007
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.