Selected image for KAPPA Спортски Сет  LOGO GRUGLIASCO KID

KAPPA Спортски Сет LOGO GRUGLIASCO KID

D Sport
1.899ДЕН

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
YM

Ананас ID

Шифра на производот
XJ14FI9CBE

EAN /   код

EAN /   код
8058127245585
1.899ДЕН

Опис на производот

Спортски Сет

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
YM

Ананас ID

Шифра на производот
XJ14FI9CBE

EAN /   код

EAN /   код
8058127245585
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.