Selected image for KAPPA Тренерки 222 BANDA ASTORIA SLIM

KAPPA Тренерки 222 BANDA ASTORIA SLIM

D Sport
2.299 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
1.609ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
QSV1ATP0TW

EAN /   код

EAN /   код
8032067341279
2.299 ДЕНЗаштеда 690 ДЕН
1.609ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
QSV1ATP0TW

EAN /   код

EAN /   код
8032067341279
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.