Selected image for KAPPA Тренерки 222 BANDA BARNUO 2

KAPPA Тренерки 222 BANDA BARNUO 2

D Sport
3.690ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
5L62ANS7UN

EAN /   код

EAN /   код
8058127999099
3.690ДЕН

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
5L62ANS7UN

EAN /   код

EAN /   код
8058127999099
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.