Slike KAPPA Тренерки 222 BANDA RASTORIAI SLIM
Slike KAPPA Тренерки 222 BANDA RASTORIAI SLIM

KAPPA Тренерки 222 BANDA RASTORIAI SLIM

D Sport
2.690ДЕН

Боја:Зелена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2KD2AAUOCZ

EAN /   код

EAN /   код
8058188999298
2.690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тренерки

Спецификации

Бренд
Kappa

Карактеристики

Боја на производот
Зелена
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
2KD2AAUOCZ

EAN /   код

EAN /   код
8058188999298
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.