0 thumbnail image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина
1 thumbnail image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина
2 thumbnail image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина
Selected image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина
Selected image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина
Selected image for Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина

Kappa Женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, Сина

799ДЕН

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, сина

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
5LHHI3ROGE

EAN /   код

EAN /   код
8056005532796
799ДЕН

Опис на производот

Капа женска маичка со кратки ракави LOGO FALELLA, сина

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
С

Ананас ID

Шифра на производот
5LHHI3ROGE

EAN /   код

EAN /   код
8056005532796
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.