0 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
1 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
2 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
3 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
4 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
5 thumbnail image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни
Selected image for KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни

KAPPA Женски чизми Deenish 3119E1w-924 црни

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.140 ДЕН
2.659ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

KAPPA Женски зимски чизми Deenish 3119E1w-924 црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
RKPDKAYO9F

EAN /   код

EAN /   код
4056142666075
3.799 ДЕНЗаштеда 1.140 ДЕН
2.659ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

KAPPA Женски зимски чизми Deenish 3119E1w-924 црни

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна

Сезона

Сезона
Зима
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
RKPDKAYO9F

EAN /   код

EAN /   код
4056142666075
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.