0 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
1 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
2 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
3 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
4 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
5 thumbnail image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви
Selected image for Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви

Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 520 ДЕН
2.079ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
A8W2UENKAQ

EAN /   код

EAN /   код
4066585257655
2.599 ДЕНЗаштеда 520 ДЕН
2.079ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Kappa Женски патики 243358 RIDGES, бело-розеви

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
A8W2UENKAQ

EAN /   код

EAN /   код
4066585257655
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.