0 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
1 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
2 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
3 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
4 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
5 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж

KAPPA Женски патики Лого 243047 Fallow беж

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Беж

Големина

Опис на производот

Длабоки патики за женски животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Беж
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
2D3OV6DL2T

EAN /   код

EAN /   код
4066585084954
3.699 ДЕНЗаштеда 1.849 ДЕН
1.850ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Длабоки патики за женски животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Беж
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
2D3OV6DL2T

EAN /   код

EAN /   код
4066585084954
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.