0 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
1 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
2 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
3 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
4 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
5 thumbnail image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж
Selected image for KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж

KAPPA Женски патики Лого 243237 Aldina бело-беж

D Sport
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Рамни патики за женски животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
V33OV2AD4J

EAN /   код

EAN /   код
4066585094243
3.299 ДЕНЗаштеда 1.320 ДЕН
1.979ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Рамни патики за женски животен стил

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
V33OV2AD4J

EAN /   код

EAN /   код
4066585094243
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.