0 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
1 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
2 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
3 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
4 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
5 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink
Selected image for KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink

KAPPA Зимски чевли за девојки Mannequin Kid pink

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Манакен Кид зимски чевли за девојки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
2HDOVOVLIV

EAN /   код

EAN /   код
8054087715434
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Манакен Кид зимски чевли за девојки

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.76 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева

Сезона

Сезона
Зима
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
2HDOVOVLIV

EAN /   код

EAN /   код
8054087715434
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.