0 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
1 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
2 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
3 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
4 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
5 thumbnail image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue
Selected image for KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue

KAPPA Зимски чевли за момчиња Manaken Kid blue

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.140 ДЕН
2.659ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

PSB-Lifestyle зимски чевли за момчиња

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сина

Сезона

Сезона
Зима
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
MIFOVS4N2E

EAN /   код

EAN /   код
8054087715342
3.799 ДЕНЗаштеда 1.140 ДЕН
2.659ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

PSB-Lifestyle зимски чевли за момчиња

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.78 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Сина

Сезона

Сезона
Зима
Големина
33

Ананас ID

Шифра на производот
MIFOVS4N2E

EAN /   код

EAN /   код
8054087715342
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.