0 thumbnail image for KAPPAДетски женски тренерки  црни
1 thumbnail image for KAPPAДетски женски тренерки  црни
2 thumbnail image for KAPPAДетски женски тренерки  црни
Selected image for KAPPAДетски женски тренерки  црни
Selected image for KAPPAДетски женски тренерки  црни
Selected image for KAPPAДетски женски тренерки  црни

KAPPAДетски женски тренерки црни

D Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 1.194 ДЕН
796ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• УДОБНО И МОДЕРЕНО: долниот дел од тренерката KAPPA Logo Bellia за девојчиња е совршена комбинација на удобност и стил, идеален за секојдневни авантури или спортски активности.
• СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ: Изработен од висококвалитетен материјал, гарантира издржливост и овозможува чувство на удобност во текот на целиот ден.
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ И СТИЛ: Се карактеризира со класичен дизајн со модерни детали кои сигурно ќе привлечат внимание, што го прави неодолив дел од секоја гардероба.
• СЕСТРАНА УПОТРЕБА: Идеален за различни активности, без разлика дали се работи за тренинг, пешачење или релаксирање дома.
• ПРЕПОЗНАТЛИВИ ДЕТАЛИ: Уникатното лого KAPPA на ногата ја нагласува автентичноста и оригиналноста на брендот, придонесувајќи за целокупниот спортски изглед.


Долниот дел од тренерките за девојчиња KAPPA Logo Bellia не е само обично парче облека. Тие се симбол на удобност и стил, внимателно дизајниран да ги поддржува сите активности на вашето девојче. Висококвалитетните материјали обезбедуваат издржливост и овозможуваат слободно движење, додека класичниот, но модерен дизајн го отсликува нејзиниот уникатен стил.

Без разлика дали се работи за спортски активности или опуштени моменти дома, овие тренерки се совршен избор. Деталите како што е препознатливото лого KAPPA го прават автентично, дозволувајќи му на вашето девојче да се истакне каде и да оди.

Изберете ги KAPPA Bellia тренерките, бидејќи секој ден е нова можност за авантура која чека да биде раскажана преку нивниот стил стил.

Не ја пропуштајте можноста да ја зголемите самодовербата на вашето девојче со стил кој го отсликува нејзиниот дух.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
8QENV38MVX

EAN /   код

EAN /   код
8058127239003
1.990 ДЕНЗаштеда 1.194 ДЕН
796ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• УДОБНО И МОДЕРЕНО: долниот дел од тренерката KAPPA Logo Bellia за девојчиња е совршена комбинација на удобност и стил, идеален за секојдневни авантури или спортски активности.
• СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ: Изработен од висококвалитетен материјал, гарантира издржливост и овозможува чувство на удобност во текот на целиот ден.
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ И СТИЛ: Се карактеризира со класичен дизајн со модерни детали кои сигурно ќе привлечат внимание, што го прави неодолив дел од секоја гардероба.
• СЕСТРАНА УПОТРЕБА: Идеален за различни активности, без разлика дали се работи за тренинг, пешачење или релаксирање дома.
• ПРЕПОЗНАТЛИВИ ДЕТАЛИ: Уникатното лого KAPPA на ногата ја нагласува автентичноста и оригиналноста на брендот, придонесувајќи за целокупниот спортски изглед.


Долниот дел од тренерките за девојчиња KAPPA Logo Bellia не е само обично парче облека. Тие се симбол на удобност и стил, внимателно дизајниран да ги поддржува сите активности на вашето девојче. Висококвалитетните материјали обезбедуваат издржливост и овозможуваат слободно движење, додека класичниот, но модерен дизајн го отсликува нејзиниот уникатен стил.

Без разлика дали се работи за спортски активности или опуштени моменти дома, овие тренерки се совршен избор. Деталите како што е препознатливото лого KAPPA го прават автентично, дозволувајќи му на вашето девојче да се истакне каде и да оди.

Изберете ги KAPPA Bellia тренерките, бидејќи секој ден е нова можност за авантура која чека да биде раскажана преку нивниот стил стил.

Не ја пропуштајте можноста да ја зголемите самодовербата на вашето девојче со стил кој го отсликува нејзиниот дух.

Спецификации

Бренд
Kappa

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Ананас ID

Шифра на производот
8QENV38MVX

EAN /   код

EAN /   код
8058127239003
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.