Slike KARACA Блендер сет блак-розе про-миди 3 пар.
Slike KARACA Блендер сет блак-розе про-миди 3 пар.

KARACA Блендер сет блак-розе про-миди 3 пар.

Хомакс
5.264ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Блендер сет блак-розе про-миди 3 пар.

Спецификации

Бренд
KARACA

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HNY0EVEINJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJ47ODVCP
5.264ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Блендер сет блак-розе про-миди 3 пар.

Спецификации

Бренд
KARACA

Дизајн

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
HNY0EVEINJ

EAN /   код

EAN /   код
ANJ47ODVCP

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.