Slike KARACA Електрично ѓезве инокс челик
Slike KARACA Електрично ѓезве инокс челик

KARACA Електрично ѓезве инокс челик

Хомакс
2.820ДЕН

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Електрично ѓезве инокс челик

Спецификации

Бренд
KARACA

Технички детали

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
FN22HUV81S

EAN /   код

EAN /   код
ANEPPMG2GK
2.820ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Електрично ѓезве инокс челик

Спецификации

Бренд
KARACA

Технички детали

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
FN22HUV81S

EAN /   код

EAN /   код
ANEPPMG2GK

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.