Selected image for KARACA Нож за лупење сив

KARACA Нож за лупење сив

Хомакс
390ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

KARACA Нож за лупење сив

Спецификации

Бренд
KARACA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V89JK7JLVC

EAN /   код

EAN /   код
ANT7UKESTB
390ДЕН

Опис на производот

KARACA Нож за лупење сив

Спецификации

Бренд
KARACA

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
V89JK7JLVC

EAN /   код

EAN /   код
ANT7UKESTB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.