Selected image for KARACA Шолји изник 6

KARACA Шолји изник 6

2.920ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

KARACA Шолји изник 6

Спецификации

Бренд
KARACA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DY9JKBDFL2

EAN /   код

EAN /   код
ANH3UKE3Y3
2.920ДЕН

Опис на производот

KARACA Шолји изник 6

Спецификации

Бренд
KARACA

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
DY9JKBDFL2

EAN /   код

EAN /   код
ANH3UKE3Y3
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.