Slike KARACA Тостер инкокс
Slike KARACA Тостер инкокс

KARACA Тостер инкокс

Хомакс
12.690ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Тостер инкокс

Спецификации

Бренд
KARACA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JIFFI1ESMW

EAN /   код

EAN /   код
ANYWZ8IMBP
12.690ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

KARACA Тостер инкокс

Спецификации

Бренд
KARACA

Технички детали

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
JIFFI1ESMW

EAN /   код

EAN /   код
ANYWZ8IMBP

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.