Selected image for Карирано Фустанче Со Карнери

Карирано Фустанче Со Карнери

Muppet Kids
750ДЕН

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Опис на производот:
Фустанчето е достапно во 2 бои:
Црна
Црвена
Со фарбели
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
KXN3HHZ0LO

EAN /   код

EAN /   код
43032973967597
750ДЕН

Опис на производот

Опис на производот:
Фустанчето е достапно во 2 бои:
Црна
Црвена
Со фарбели
Мек, лесен и комфорен материјал
Изработено од 100% памук
Се пери на 30°C
150°C максимална температура на пеглање.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезоната
Пролет
Големина
9-12

Ананас ID

Шифра на производот
KXN3HHZ0LO

EAN /   код

EAN /   код
43032973967597
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.