0 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
1 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
2 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
3 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
4 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
5 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
6 thumbnail image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite
Selected image for Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite

Картаго машки флип-апостолки Dunas VI AD, Anthracite

2.199 ДЕНЗаштеда 440 ДЕН
1.759ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Антрацит

Големина

Опис на производот

Картаго машки апостолки Dunas VI AD, Anthracite

Спецификации

Бренд
CARTAGO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
9Z0G24Y7OA

EAN /   код

EAN /   код
77909806236007
2.199 ДЕНЗаштеда 440 ДЕН
1.759ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Картаго машки апостолки Dunas VI AD, Anthracite

Спецификации

Бренд
CARTAGO

Тежина и димензии

Тежина
1 kg

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит
Големина
41

Ананас ID

Шифра на производот
9Z0G24Y7OA

EAN /   код

EAN /   код
77909806236007
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.