Slike KAS Сет за туширање со горна ружа Opal black
Slike KAS Сет за туширање со горна ружа Opal black

KAS Сет за туширање со горна ружа Opal black

ЈОКИ ДООЕЛ
3.499ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот содржи: Горна ружа+ туш црево+туш рачка.
Произведено со материјали и технологија што ги надминува европските стандарди

Спецификации

Бренд
KAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
L2XMDID2O0

EAN /   код

EAN /   код
ANU23KD13F
3.499ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Сетот содржи: Горна ружа+ туш црево+туш рачка.
Произведено со материјали и технологија што ги надминува европските стандарди

Спецификации

Бренд
KAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
L2XMDID2O0

EAN /   код

EAN /   код
ANU23KD13F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.