Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Ново
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Ново
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury
Slike Ќебе прекривка за транспортер luxury

Ќебе прекривка за транспортер luxury

WENICE
1.390ДЕН

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Се вклопува со сите видови седишта за автомобил за новороденчињ.
Водоотпорнa и ветроoтпорна, надворешна ткаенина.
Ултра меко ќебе внатре.
(100% полиестер)
Се прицврстува на детско седиште од 2 места со неговите пластични прстени и гумениот дел на дното.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
RGQHTRO7W5

EAN /   код

EAN /   код
ANPLTQSK3I
1.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Се вклопува со сите видови седишта за автомобил за новороденчињ.
Водоотпорнa и ветроoтпорна, надворешна ткаенина.
Ултра меко ќебе внатре.
(100% полиестер)
Се прицврстува на детско седиште од 2 места со неговите пластични прстени и гумениот дел на дното.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
STD

Ананас ID

Шифра на производот
RGQHTRO7W5

EAN /   код

EAN /   код
ANPLTQSK3I
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.