Selected image for Ќеса за алишта ек115-12

Ќеса за алишта ек115-12

135ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Ќеса за алишта ек115-12

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
WCX383GWK6

EAN /   код

EAN /   код
ANCLGOZQDS
135ДЕН

Опис на производот

Ќеса за алишта ек115-12

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
WCX383GWK6

EAN /   код

EAN /   код
ANCLGOZQDS
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.